דבר המנהלת

קהילת "קורצ'אק" יקרה – תלמידים, הורים וצוות חינוכי
 
נרגשת לפתוח את שנת הלימודים תשע"ח בסימן התחדשות ואיחולי הצלחה.
 
בשנה זו, אחתור לקידום ומימוש תפיסתנו החינוכית, הרואה בכל לומד אדם שלם בעל צרכים קוגניטיביים, רגשיים, חברתיים וערכיים המזינים ומשלימים זה את זה, ורצוננו לתת להם מענה איכותי מותאם שיאפשר לכל אחד מן הלומדים לזהות את יכולותיו, להכיר בחוזקותיו לצד חלקיו המאתגרים, לטפחן ולממשן באופן מיטבי, כאדם החי חיי משמעות ואיכות.
 
מאחלת שב"מסע" הפדגוגי בית הספר יהווה בית משמעותי לכולנו, שילדינו יעמיקו את תחושת הביטחון וההשתייכות לכיתתם ולביה"ס, ויגיעו מדי בוקר לביה"ס ברצון ובשמחה.
 
נמשיך להתוות דרך כבית-ספר ממלכתי קהילתי בדגש על ייחודיות ביה"ס "איכות חיים לצד בעלי חיים". לא נוותר על חינוך לערכים המבוסס על אהבת האדם, הסביבה והמולדת, בדרך של כבוד, הכלה והקניית ערכי שיתוף ואחריות, לצד עידוד הישגיות.
 
הורים יקרים, הצוות ואני, רואים בכם שותפים מלאים לעשייה הבית ספרית. אנו בטוחים שיחד נוכל לפתח ולטפח עבור הילדים סביבה לימודית וחברתית מאתגרת המקדמת יצירתיות ומעודדת סקרנות.
 
אני מברכת את תלמידי כיתה א' שהצטרפו אלינו. כולנו מתרגשים ביחד אתכם. לתלמידים ואנשי הצוות החדשים שהצטרפו למשפחת "קורצ'אק", מאחלת קליטה מהירה ומוצלחת. אנו מבטיחים לעשות את המרב למענכם וללוותכם במקצועיות וברגישות על מנת שגם אתם תרגישו כאן בבית.
 
כאן המקום להודות לכם אנשי הצוות החינוכי ואנשי המנהלה על עבודה מאומצת זו המאפשרת לנו לפתוח את השנה כהלכה ולחזק ידי כולנו, מתוך ידיעה שבכל אחד מאיתנו הניצוץ והכוח היכולים להבעיר את אש העשייה החינוכית.                                                              
 
בברכת שנה טובה ומוצלחת,                                                              
שלכם,
יפית בלנקיט                                                             
מנהלת ביה"ס ​​​