דבר המנהלת

תלמידים, אנשי צוות, הורים ותלמידים  יקרים,

 

אני שמחה ומתרגשת לפתוח את שנת הלימודים בבית הספר "קורצ'אק".

 

אנו כאן יחד מתחילים שנה לאחר חופשה ממושכת בה נחתם, ביליתם, נפשתם ובעיקר צברתם כוחות. פתיחת השנה מאפשרת לנו להתחיל מחדש, וכל התחלה חדשה טומנת בחובה אפשרויות רבות, הצלחות והגשמת חלומות.  

 

מי ייתן שתהא זו שנה בה נמשיך לקבוע יעדים אישיים וכיתתיים, יעדים חברתיים, לימודיים והתנהגותיים, נאמין בדרך ונגיע למצוינות אישית. שנה שבה נכיר, נִפַּתח, נתחבר ונצליח להגיע להישגים גבוהים כל אחד בתחומו.

 

יחד, בעבודה משותפת (מורים, הורים וילדים) נצעיד את ביה"ס קדימה ונקדם מדיניות שבמרכזה נעמיד את האקלים החינוכי המיטבי ואת זכותו של כל תלמיד להיות מוגן ומוערך ולהגיע למיצוי הפוטנציאל שלו. אנו רואים בכם שותפים מלאים לעשייה הבית ספרית.  אנו נעמיד במרכז את היכולות והצרכים הייחודים של כל תלמיד ותלמידה ונובילם למצוינות אישית והישגים לימודיים וחינוכיים גבוהים.

נמשיך בתכנית לימודים בית-ספרית, בדגש על למידה משמעותית. גם השנה נפעל ברצינות רבה ליצירת אקלים חינוכי מיטבי ומכיל, שיאפשר אווירת לימודים נעימה ומוגנת. השנה הוכנסו מספר מקצועות בדגש על למידה משמעותית במאה ה – 21: כיתות א'-ב' שופצו, מגמות, קמפוסים, חדר מייקר ועוד. השיעורים יתבססו על עקרונות הוראה מעוררת עניין ואתגר, על פריצת הגבולות של הלימוד המסורתי בכיתה והרחבת גבולות הידע והיצירה של התלמידים. כל זאת תוך שימוש בחדשנות פדגוגית.

 

אנו מקדמים  בברכה את תלמידי כיתות א' הנכנסים היום לראשונה בשערי ביה"ס, אנו מאחלים לכם הצלחה בדרככם החדשה, שתזכו להכיר חברים חדשים, ללמוד ולגדול באושר ובהנאה.

 

לתלמידים ואנשי הצוות החדשים שהצטרפו למשפחת "קורצ'אק  אנו מאחלים קליטה מהירה בבית הספר והצלחה רבה. אנו מבטיחים לעשות את המרב למענכם וללוותכם במקצועיות וברגישות על מנת שגם אתם תרגישו כאן בבית.

                                                  

 

הצוות החינוכי ואני עומדים לרשותכם תלמידים והורים וניתן את מלוא התמיכה על מנת ששנה זו תהא מוצלחת לכולנו.

זכרו כל חלומותינו ניתנים להגשמה אם רק יהיה לנו האומץ לשאוף אליהם בהתמדה (וולט דיסני).

 

בברכת שנת לימודים מהנה ומוצלחת

שנה של עשייה, הצלחה והגשמה עצמית.

 

שלכם,
יפית בלנקיט מנהלת ביה"ס                                                             
​​​והצוות החינוכי